MUDr. David Dezort

 

Narozen v Ostravě. Promoval jsem na Lékařské fakultě v Olomouci v roce 2000, poté pracoval ve FN Olomouc jako anesteziolog, kde jsem i atestoval. 2004 jsem odešel i s rodinou pracovat do Německa, kde jsem s přestávkou působil až do roku 2010. V mezičase jsem pracoval na plný úvazek jako specialista v oboru intenzivní medicína ve Velké Británii. Specializaci v oboru všeobecného praktického lékařství jsem získal díky praxi absolvované u MUDr. Jindřicha Novohradského v Žamberku. Od roku 2012 pracuji rovněž jako anesteziolog v Litomyšlské nemocnici. Od roku 2016 jsem převzal ordinaci po svém tchánovi MUDr. Jaroslavovi Cackovi. Mimo práci v  Litomyšlské nemocnici jsem zaměstnán jako lékař záchranné služby Pardubického kraje, a aby to nebylo málo, o víkendech popř. během dovolené pracuji jako specialista anesteziolog na operačních sálech nebo na jednotkách intenzivní péče ve Velké Británii. Svou erudici lékaře si snažím zachovat aktivní účastí v kontinuálním vzdělávání lékařů v ČR i ve Velké Británii, absolvoval jsem kurz diabetologie a výživy na Kodaňské univerzitě a kurz chronické bolesti na Minesotské univerzitě. 

V roce 2022 jsem dokončil kurz myoskeletární medicíny na IPVZ pod vedením MUDr. Jana Vacka, cílem je léčit akutní blokády a bolesti páteře, svalů, kloubů včetně chronických stavů.

Díky své bohaté praxi se snažím uplatnit nabyté zkušenosti v empatické a aktivní léčbě se zaměřením na to nejdůležitější, a to na prevenci. 

 

MUDr. Hana Křehlíková

Spolupracující výborná lékařka se specializací v oboru, kmenově pracující na interně v Litomyšlské nemocnici a pak v naší ordinaci pravidelně každou středu a dle potřeby i v jiné dny jako zastupující lékařka. 

Sestra: Jana Maiwaldová

Bez ní by to prostě nešlo..